Změny na SLOVANÉ.cz

Vážení čtenáři,
patrně vaší pozornosti neuniklo, že poslední dva roky docházelo k jisté stagnaci v přidávání článků a aktualit. Nebylo to nedostatkem materiálů ani syndromem vyhoření, ale spíše nedostatkem času a zdraví.
V souvislosti s připravovanými změnami hledáme lidi, kteří by se chtěli, třebas jen občas, zapojit do tvorby obsahu našeho webu.Přes nedostatky z poslední doby, se již půl roku připravujeme na změnu, která snad nastane do léta. V dané chvíli jsme alespoň odstranili zaspemované komentáře a začínáme zase postupně přidávat články.
Vzhledem k ročnímu výpadku platí, že pokud jste nás v posledním roce bezúspěšně kontaktovali, učiňte tak prosím znovu. Váš starý mail už asi nedohledáme, ale o vaše příspěvky, obrázky, články určitě stojíme :)


Velká změna bude rámcově v těchto bodech:

ZMĚNA DESINGU A SYSTÉMU – Na této změně již pracuje jeden dobrovolník z vašich řad. Slované.cz získají nový modernější desing a přejdou na Worldpress.

ZMĚNA V ČLENĚNÍ - Předěláme rubriky a více rozdělíme polemickou diskusi od „vědecké“. Dále bychom rádi dali větší prostor pohanství a případným novopohanským aktivitám. A také se chceme více zaměřit i na dnešní dobu. Tyto změny hodně souvisí s dalším bodem – zda se najdou koordinátoři, kteří by se těchto oblastí ujali.

REDAKČNÍ RADA A PŘISPĚVATELÉ - Rádi bychom z vašich řad získali více přispěvatelů ideálně takových, kteří by své články rovnou vkládali na web.
Mimo to bychom rádi vytvořili redakční radu a případné koordinátory pro jednotlivé kategorie.

V této souvislosti hledáme lidi, kteří by se chtěli zapojit, obohatit náš web. Mimo oblasti, kterým se věnujeme (tedy že hledáme historiky, šermíře, lidi věnující se oživlé historii apod.) bychom uvítali i někoho se zájmem o moderní slovanství (panslavismus) a o pohanství.
S výjimkou lidí, kteří historii, pohanství nebo panslavismus pokřivují jakýmkoliv směrem! Jde nám tedy o lidi se zájmem o dané obory, kteří se v dané problematice vyznají a nedeformují historické poznání.

Těšíme se na Vaše podněty, návrhy a nabídky
Za redakční tým
Petr a Karla


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>